KOFAP, spol. s r.o.

Práca u nás

február 22, 2017adminNovinky0

V súčasnej dobe obsadzujeme pracovnú pozíciu:

Vodič/strojník

Termín nástupu: ihneď

Miesto výkonu práce: Hliník nad Hronom

Typ pracovného pomeru: TPP

Informácie o výberovom konaní:

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pozíciu pošlite svoj životopis e-mailom: sebesta@kofap.sk alebo volajte na t.č 0948898054
 
Požiadavky na zamestnanca:
 
Vodičský preukaz C,E, Strojnícky preukaz skupiny 9, tachografová karta vodiča, psychotesty, práca s hydraulickou rukou podmienkou

 

 

Nová sociálno prevádzková budova našej spoločnosti

november 13, 2013adminNovinky0

Nová sociálno prevádzková budova Kofap spol. s.r.o  v areáli prevádzky Hliník nad Hronom,ktorá bola skolaudovaná v decembri 2012 oslávi za pár dní už rok svojho fungovania. Budova splnila očakávania lepšieho využitia skladových priestorov a zabezpečila lepšie sociálne podmienky pre zamestnancov spoločnosti.

Výstavba socíálno prevádzkovej budovy

jún 3, 2012adminNovinky0

V areáli prevádzky spoločnosti Kofap spol. s.r.o  v  Hliníku nad Hronom sa v máji 2012 začala výstavba novej  sociálno prevádzkovej budovy. Budova sa bude skladať z technickej časti, ktorou sú skladové priestory , socíálnej časti, ktorá  je určená pre zamestnancov spoločnosti a  z  administratívnej časti. Predpokladaný termín ukončenia výstavby je november 2012.

 

Nový konateľ spoločnosti

november 1, 2011adminNovinky

milan šebestaV novembri roku 2011 sa novým konateľom spoločnosti Kofap spol. s r.o. stal Ing. Milan Šebesta, M.B.A.. Po niekoľko ročných skúsenostiach vo výrobných spoločnostiach na úrovni stredného a neskôr vrcholového manažmentu sa rozhodol pokračovať v rodinnej spoločnosti a svojimi skúsenosťami prispieť k jej zachovaniu a rozvoju. Jedným z jeho hlavných cieľov je posilnenie pozície spoločnosti v oblasti nákupu, rozšírenie portfólia poskytovaných služieb a v neposlednom rade zachovanie kvality týchto služieb.

Vážiaci systém TruckWeigh

január 10, 2011adminNovinky

vážiaci systém TruckWeighAby naša spoločnosť udržala krok s neustále narastajúcimi požiadavkami trhu, pravidelne investuje do rozvoja technológií. Potvrdzuje to aj inštalácia vážiaceho systému TruckWeigh na manipulačnú techniku v januári roku 2012.

TruckWeigh je špeciálne navrhnutý vážiaci systém pre všetky dopravné prostriedky s mechanickým alebo vzduchovým pérovaním. Tento vážiaci systém kombináciou patentovaných snímačov náprav a vyhodnocovacej elektronike 1155 dokáže poskytnúť nízko nákladovú ochranu proti preťaženiu a na druhej strane veľkou mierou prispeje k maximálnemu vyťaženiu vozidla. TruckWeigh je nenáročný systém na inštaláciu pre nové ale aj existujúce vozidlá. Vyhodnocovacia elektronika je navrhnutá tak, aby vyhovovala pre rôzne nákladné automobily až do záťaže 50 ton. Taktiež poskytuje ochranu proti preťaženiu pre jednotlivé nápravy a pre kompletný dopravný prostriedok.

Prevádzka – Hliník nad Hronom
kofap hlinik nad hronom
Kontakt

Tel: 00421 948 898054
E-mail: kofap@kofap.sk